TikTok İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

Merhaba sevgili okurlar! Bugün sizlerle sosyal medyanın hızla yükselen yıldızı TikTok’ta bir işletme hesabı nasıl açılacağı üzerine konuşacağız.

tiktok işletme hesabı açılışı
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn
tiktok işletme hesabı açılışı

Adım 1: TikTok Uygulamasını İndirin
Her şeyden önce, TikTok uygulamasını telefonunuza indirin. Android için Google Play Store’dan, iOS için App Store’dan indirebilirsiniz.

Adım 2: Hesap Oluşturun
Uygulamayı açtıktan sonra “Ben” sekmesine tıklayın ve “Kaydol” düğmesini seçin. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı kullanarak bir hesap oluşturabilirsiniz.

Adım 3: İşletme Hesabına Geçin
Oluşturduğunuz bu hesabı işletme hesabına dönüştürmek için “Ben” sekmesine gidin, ayarlar ve gizlilik’e tıklayın ve sonra “Hesap Yönetimi”ne gidin. Burada “İşletme Hesabına Geçiş Yap”ı seçin.

Adım 4: İşletme Bilgilerinizi Girin
Markanızın adı, endüstri, adres ve iletişim bilgileri gibi detayları girin. Bu, kullanıcıların markanız hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve sizinle iletişim kurmalarına yardımcı olacaktır.

Bir sonraki blog yazımızda, reklam bedeli vermeden TikTok’ta nasıl viral olunacağını tartışacağız. Bu heyecan verici konu için bizi takip etmeye devam edin!

}

14 Haz 2023

l

Ekrem Duman

Finans

Banka Hesabı

Kredi

POS

ÖKC

Çek

Teminat

+

Muhasebe

SMMM

YMM

Denetim

Vergi

Bütçe

Raporlama

+

Hukuk

Sözleşmeler

KVKK

İcra

İflas

Arabuluculuk

Dava

+

İK

İşe alım

Performans

Bordrolama

Yetenek

Sadakat

Ücret

+

Bilişim

ERP

Ofis yazılımları

Sunucu

Laptop

E-fatura

E-imza

+

Satış

Satınalma

Kalite

Müşteri

İdari İşler

Güvenlik

Devlet

Bilişim

İk

Muhasebe

Hukuk

Kalite

Finans

Pazarlama

Satınalma

Arge

Kurumsal

Girişimcilik

Devlet

İşimi Kurmak İstiyorum

Kendi işinizi kurmak istediğinizde size lazım olacak bilgilerin bir araya getirildiği bölümümüzdür. Karmaşıklığa son, düzenli ve adım adım işlem adımlarını başarıp şirketinize kavuşucaksınız.

İşimi Büyütmek İstiyorum

İşinizi kurdunuz ve bir sonraki hamleye geçip büyümek istiyorsunuz. Size birçok kategoride ipuçları ve işlem adımları ile yol göstererek işinizi büyütmenizi sağlayalım.

Pin It on Pinterest

Share This