Rüzgar ile Güneş

Bir gün rüzgar ve güneş karşılaşmışlar.Rüzgar demişki ben senden daha güçlüyüm. Güneş söyle bakalım o zaman ne yapıyorsun da ben güçlüyüm diyorsun demiş.Rüzgar bunun üzerine bak demiş şu adamın ceketini çıkartabilirim demiş.Bunun üzerine öyle sert esmiş ama adam daha sıkı sarılmış ve güneş bak gördün mü çıkaramadın şimdi beni iyi izle demiş.Güneş parıl parıl parlamaya başlamış adamda ceketini çıkarıp banka oturmuş. Bunun üzerine rüzgar şaşırmış durmuş.Güneş demişki rüzgar kardeş artık bana senden daha güçlüm deme. Rüzgar tamam ama ya bir gün ben senden daha güçlü olursam o zaman ne yapacaksın demiş. Güneş demişki bir kere sen benden asla güçlü olamazsın. İkimizin bulunduğu konum farklı. Dersen ki sen sıcaklatıyorsun ben serinletiyorum. O zaman tamam. Gel sen ile bundan sonra bir denge de olalım, yazın ben çok sıcaklatırsam sen de eserek insanları serinlet dünya yaşanabilir bir yer olsun. Anlaştık o zaman deyip bir ısıtıp diğeri serinletmiş dünya güzel bir yer olmuş o günden sonra.

Kategoriler

Loading

Yazılar

İşe başlama

İşe başlama

İşe başlarken fikir geliştirme, fikrinizin nasıl geliştirilmesi gerektiği ile...
}

4 Oca 2022

o
l

Ekrem Duman

Finans

Banka Hesabı

Kredi

POS

ÖKC

Çek

Teminat

+

Muhasebe

SMMM

YMM

Denetim

Vergi

Bütçe

Raporlama

+

Hukuk

Sözleşmeler

KVKK

İcra

İflas

Arabuluculuk

Dava

+

İK

İşe alım

Performans

Bordrolama

Yetenek

Sadakat

Ücret

+

Bilişim

ERP

Ofis yazılımları

Sunucu

Laptop

E-fatura

E-imza

+

Satış

Satınalma

Kalite

Müşteri

İdari İşler

Güvenlik

Devlet

Bilişim

İk

Muhasebe

Finans

Güvenlik

Hukuk

İdari İşler

Kalite

Müşteri Yönetimi

Pazarlama

Satış

Satınalma

Kurumsal

Arge

Girişimcilik

Devlet

İşimi Kurmak İstiyorum

Kendi işinizi kurmak istediğinizde size lazım olacak bilgilerin bir araya getirildiği bölümümüzdür. Karmaşıklığa son, düzenli ve adım adım işlem adımlarını başarıp şirketinize kavuşucaksınız.

İşimi Büyütmek İstiyorum

İşinizi kurdunuz ve bir sonraki hamleye geçip büyümek istiyorsunuz. Size birçok kategoride ipuçları ve işlem adımları ile yol göstererek işinizi büyütmenizi sağlayalım.

Pin It on Pinterest

Share This